» » دیدار با معاون محترم رئیس جمهور

دیدار با معاون محترم رئیس جمهور

 

 

جناب آقای دکتر سلطانی فر، عصر امروز در دیداری صمیمانه با دبیران کنفرانس بین المللی برند گردشگری و رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس و معاونت محترم گردشگری سازمان جناب آقای دکتر رحمانی موحد راهکارها و رهنمودهای لازم را ارائه فرمودند.

در این دیدار که در محل سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با حضور آقای مهندس مهدی معصومی رستمی (دبیرشورای راهبری کنفرانس) و آقای مهندس نجفی (دبیر اجرایی وعضو شورای راهبری و سیاستگذاری کنفرانس) و  دبیر شورایعالی مدیران بخش خصوصی کنفرانس برگزار گردید، آقای مهندس نجفی ضمن ارائه گزارش کاملی از روند اجرای کار برگزاری کنفرانس و شرایط حال حاضر  در خصوص مزایا و ویژگیهای خاص این کنفرانس توضیحات لازم را ارائه نمودند.
حضور و جلب نظر جناب پروفسور جعفری برای این کنفرانس، برگزاری سخنرانی ها و کارگاه ها و پنل های تخصصی کاربردی با حضور اساتید از 12 کشور دنیا، اهمیت برگزاری و حضور بین المللی بعد از پذیرفتن برجام و انتقال محل برگزاری از تهران به اصفهان، عدم اطلاع رسانی به موقع  روابط عمومی، اهم مطالب اشاره شده دبیر اجرایی کنفرانس بودند.
در ادامه آقای سعید بابایی با اشاره به نقش و اهمیت حمایت و اطلاع رسانی به موقع در مشارکت بخش خصوصی، به عدم اطلاع رسانی و اقدام بر روی نامه سازمان میراث به ادارات کل استانها اشاره نمودند.
همچنین جناب آقای معصومی در خصوص حمایت بیدریغ معاونت محترم گردشگری، هرچند که با تاخیر بسیار هم  بوده یاد کردند و با اعلام اینکه ای رویداد بزرگ آبروی گردشگری کشور و همه ماست درخواست مساعدت و مشارکت همه جانبه را داشتند.
در ادامه جناب آقای دکتر رحمانی موحد ضمن قدردانی از تلاشهای تیم برگزاری و دبیرخانه کنفرانس،  به اهم فعالیتهای انجام شده و حمایتهای معاونت گردشگری پرداخته و راهکارهای لازم را ارائه نمودند.
در پایان جناب آقای دکتر سلطانی فر ضمن ارائه رهنمودهای لازم سوالاتی در خصوص چگونگی فرآیند کار و جزئیات برنامه ها و حمایت کنندگان داشتند و اعلام داشتند با همه توان در برگزاری این رویداد حضور خواهند داشت.
توسط : Admin1  در تاریخ : 6-10-1394, 09:13   بازدیدها : 1655   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .